Αγαπητές συναδέλφισσες και αγαπητοί συνάδελφοι,

Με την  ανάληψη των καθηκόντων μου ως Σύμβουλος Εκπαίδευσης , με αρμοδιότητα τα Δημοτικά Σχολεία της 2ης Θέσης Σ.Ε. Δασκάλων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας, θέλω να σας ευχηθώ καλή δύναμη και καλή επιτυχία στο σημαντικό σας έργο.

Για το επόμενο  διάστημα έχουν προγραμματιστεί  επισκέψεις και συναντήσεις στα σχολεία, και θα μας δοθεί  ευκαιρία για συζήτηση, και ανταλλαγή ιδεών και απόψεων.

Για οποιοδήποτε θέμα χρειαστεί, παρακαλώ  να επικοινωνήσετε μαζί μου  στις διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου :

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Tηλ. επικοινωνίας: 6988231636

Η Σύμβουλος Εκπ/σης ΠΕ70