Καλούνται οι αναπληρωτές που προσλήφθηκαν στη Διεύθυνση Π.Ε. Φλώρινας, στη Β' φάση των προσλήψεων, να συμπληρώσουν τις αιτήσεις προτίμησης σχολικών μονάδων.Οι αιτήσεις πρέπει να αποσταλλούν στο email της Διεύθυνσης ΠΕ Φλώρινας (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) σήμερα, 22-09-2020.

Λειτουργικά κενά σε σχολικές μονάδες ανα ειδικότητα για το πρόγραμμα Ενιαίος Τύπος Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου ΟΠΣ 5069634

Λειτουργικά κενά σε σχολικές μονάδες ανα ειδικότητα για το πρόγραμμα Εξατομικευμένη Εκπαιδευτική Υποστήριξη ΟΠΣ 5069633

Λειτουργικά κενά σε σχολικές μονάδες ανα ειδικότητα για το πρόγραμμα Εξειδικευμένη Εκπαιδευτική Υποστήριξη ΟΠΣ 5069645

Αίτηση δήλωσης προτίμησης